Terug naar het nieuwsoverzicht

Lister Leerdam feestelijk geopend

6 april 2023

Zaterdag 1 april was het eindelijk zover – Lister Leerdam is geopend! Het was een feestelijke dag waarbij collega’s en omwonenden kennis konden maken met onze nieuwste woonlocatie. De collega’s van locatie Leerdam hebben ontzettend hard gewerkt om deze opening tot een groot succes te maken. De bezoekers waren erg enthousiast.

Officiële opening

Het programma begon met de officiële opening door burgemeester Sjors Frölich (Vijfheerenlanden). Daarna waren er speeches van Theo den Hertog en Wouter Verberkt, de nieuwe teammanager. Bewoner Bo heeft een prachtig gedicht voorgedragen en peerworker Tofik heeft gerapt.

Korte film van Lister

Er was een rondleiding door het gebouw met hapjes en drankjes. Bezoekers konden een korte film kijken om te zien wat Lister doet en waar we voor staan. Ze konden deelnemen aan een workshop djembé en er was muziek van een DJ. Voor kinderen was er een springkussen en er waren cupcakes om te versieren.

Het was een zeer geslaagde dag waarbij veel buurtbewoners Lister hebben leren kennen. We wensen iedereen heel veel werkplezier en geluk in Leerdam!

Deel via:

Het laatste nieuws

Gouden Domtoren voor Lister-cliënt Michel

Lister-cliënt Michel de Kleijn kreeg de Gouden Domtoren voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk uit handen van burgemeester Dijksma.

Laatste teamwens vervuld: een duofiets voor Hostel Hogelanden

Hostel Hogelanden heeft sinds kort de beschikking over een duofiets, een wens die Lister in vervulling heeft laten gaan .

Lister scoort ‘voorbeeldig’ bij inzet van IPS

Lister voert de Individuele Plaatsing en Steun (IPS) methode om cliënten aan werk te helpen ‘voorbeeldig’ uit. Dat blijkt uit een meting van Kenniscentrum Phrenos.